s

Бережа(?) Сек'юріті –
активуйте свою безпеку

Cyber Security

Бережа Сек'юріті - українська компанія з кібер-безпеки, зосереджена на наступальній безпеці та обізнаності з безпеки.

Місія Бережі – надавати високоякісні послуги з кібер-безпеки, зберігаючи їх доступними для широкого кола споживачів.

Ми допомагаємо нашим клієнтам покращити свій кібер-захист, застосовуючи наш досвід у сфері безпеки програмного забезпечення, тестування на проникнення, програм Bug Bounty та аудиту безпеки.

Ми завжди раді ділитися нашими знаннями та відіграємо важливу роль у розвитку української спільноти кібер-безпеки.

Розпочати

Наші послуги

Бережа Сек'юріті надає послуги з тестування на проникнення, перевірки захисту від атак соціальної інженерії, оцінки захищеності програмного забезпечення та підвищення обізнаності персоналу. Ми також допомагаємо нашим клієнтам розпочинати та вдосконалювати практики безпечної розробки та програм винагородження повідомлень про вразливості (Bug Bounty).

Наступальна безпека

Тест на проникнення (пентест): вимірювання дієвості кібер-захисту організації шляхом перевірки її реакції на реалістичну симуляцію кібер-атаки.

Оцінка безпеки програмного забезпечення: перевірка вихідного коду програмного забезпечення та/або його операцій для виявлення вразливостей безпеки та надання рекомендацій щодо їх усунення.

Програма Bug Bounty: допомога організації вдосконалити процес розробки програмного забезпечення за допомогою Bug Bounty – надзвичайно ефективного інструменту краудсорсингу тестування безпеки.

Обізнаність персоналу

Програма підвищення обізнаності з кібер-безпеки: трансформування персоналу організації з "найслабшої ланки" у ефективну зброю кібер-захисту.

Перевірка захисту від соціальної інженерії: вимірювання стійкості персоналу до сучасних кібер-атак, які використовують потужні методи впливу та експлуатують природні слабкості людини.

Програма безпечної розробки: навчання розробників програмного забезпечення, тестувальників та керівників проектів ефективним методам та технікам створення захищеного коду.

Методики та інструменти

У нашій роботі ми використовуємо найефективніші сучасні стандарти та рекомендації з кібер-безпеки, такі як проекти OWASP, технічні рекомендації PTES, OSSTMM тощо.

Але на відміну від більшості наших конкурентів, ми не обмежуємося загальноприйнятими методологіями кібер-безпеки, і постійно вдосконалюємо своє бачення того, як безпека повинна будуватися, вдосконалюватися, тестуватися та вимірюватися.

Чому Бережа Сек'юріті?

Ми започаткували Бережа Сек'юріті для того, щоб надавати послуги з інформаційної безпеки високої якості усім, хто цього потребує.

Ми щиро віримо у те, що кібер-безпека — це право кожного, а не привілей для обраних.

 • Експерти Бережі мають понад 15-річний досвід проведення тестувань на проникнення, аудитів безпеки, участі в програмах Bug Bounty та безпечної розробки.
 • Ми маємо досвід співпраці з клієнтами в сфері ІТ, Інтернет, банківської справи, сільського господарства, юридичних послуг, промисловості, нафто- та газовидобування, а також багатьох інших галузях в Україні та за кордоном.
 • Ідеально збалансована ціна: онлайн-калькулятор відкрито доступний на нашому веб-сайті. Ми маємо гнучку систему знижок для постійних клієнтів та забезпечуємо страхування професійної відповідальності.
 • Ми прагнемо до найвищої якості, своєчасності виконання послуг та мінімізації впливу наших дій на операції клієнтів.
 • Якість Бережі базується на високій кваліфікації наших фахівців, підкріпленій найпрестижнішими професійними сертифікатами.
 • Ми використовуємо лише релевантні та перевірені методології, техніки та інструменти кібер-безпеки.
 • Ми вважаємо, що підвищення стійкості до загроз соціальної інженерії є невід'ємною частиною будь-якої програми безпеки.
Certified Information Systems Auditor | Secutity Professionals | Certified Ethical Hacker | Offensive Security

Співпраця з Бережа Сек'юріті

Бережа Сек’юріті пропонує привабливу програму лояльності для постійних клієнтів та вигідні умови партнерства.

Програма лояльності

Відкрита та прозора формула розрахунку орієнтовної ціни та тривалості робіт, доступна онлайн.

Безкоштовна повторна перевірка виправлення вразливостей протягом двох місяців після завершення первинної оцінки.

-15% знижка на друге та всі наступні замовлення.

Вигідне партнерство

-25% знижка для партнерів, які бажають взяти на себе відповідальність за всі договірні та фінансові стосунки з клієнтами.

10% контрактної комісії для партнерів, які сприяють успішним угодам.

Умови програми лояльності не поширюються на контракти партнерів.

Калькулятор

Виправляйте вразливості та вимагайте безкоштовний ре-тест! Ціна включає один ре-тест протягом двох місяців після завершення пентесту. Наступні ре-тести надаються за ціною 15% від початкової вартості.

До уваги постійних клієнтів: другий та усі наступні пентести надаються вам зі знижкою -15%.

 1. Оберіть вид пентесту, вартість якого вас цікавить.
 2. Введіть параметри обраного пентесту.
 3. Вкажіть, чи існує необхідність виконання робіт на вашій території. (Зверніть увагу: вартість не включає транспортні та інші додаткові витрати).
 4. Вкажіть, чи потрібен вам додатковий переклад звіту на англійську, українську або російську мову (оригінальна мова звіту узгоджується на початку проекту).
 5. Отримайте результат: орієнтовний час виконання робіт буде вказано в робочих днях, а вартість робіт – в доларах США. (Розрахунки з українськими замовниками здійснюються за курсом продажу на Міжбанку у день формування рахунку.)
 6. Зв'яжіться з нами для обговорення формальностей, складання Договору та узгодження дати початку робіт. Час складання Договору з Бережа Сек'юріті зазвичай складає 1 або 2 дні.

Наша команда

Команда Бережа Сек’юріті складається з досвідчених професіоналів, за плечима яких десятки пентестів та інших проектів у галузі інформаційної безпеки. Без зайвої скромності ми можемо сказати, що нам під силу вирішити найскладніші та, на перший погляд, неможливі завдання.

-
Kos Korsun

Костянтин Корсун

Виконавчий директор

Працює у сфері інформаційної безпеки протягом останніх 15 років, колишній заступник керівника підрозділу боротьби з кіберзлочинністю СБУ, колишній керівник та співзасновник CERT-UA, колишній директор українського представництва iSIGHT Partners. Співзасновник та Голова Ради громадської організації “Українська група інформаційної безпеки”.

Andrey Loginov

Андрій Варуша

Співзасновник

Андрій - досвідчений менеджер з 10-річним досвідом роботи в різних галузях промисловості. Він розпочав свою діяльність в ІТ-аудиті та консалтингу, та продовжив у індустрії аутсорсингу ІТ та розробки програмного забезпечення. Андрій стояв у витоків розвитку українського професійного товариства кібер-безпеки та має досвід управління відносинами з клієнтами, розташованими в США, Великобританії та країнах Західної Європи, а також керівництва розподіленими командами та тривалими проектами різного масштабу.

Vlad Styran

Володимир Стиран, CISSP CISA OSCP

Операційний директор

Відомий у світовій ІБ-спільноті експерт з більш ніж 10-річним досвідом. Блогер, подкастер та доповідач на конференціях з інформаційної безпеки по напрямку пентестів та соціальної інженерії. Співзасновник та Глова Наглядової ради громадської організації “Українська група інформаційної безпеки”.

Контакти

+380 44 3647336 vCard | PGP Public Key
Слідкуйте за нами в соціальних мережах

І наостанок…

Нашу команду турбує недостатність досвіду та низька якість надання послуг з боку деяких компаній. Ми займалися пентестами, мережевою безпекою та реагуванням на кібер-інциденти достатньо довго, щоб дійти висновку, що поліпшення ситуації на ринку надання послуг з тестування на проникнення вимагає докладання невідкладних зусиль. Саме тому ми й заснували ТОВ “Бережа Сек'юріті”.

Щоб допомогти нашим клієнтам, партнерам та колегам отримати нові знання та навички у сфері інформаційної безпеки, ми задіяли об'єднану силу української ІБ-спільноти для спільного розвитку та взяли активну участь у створенні та проведенні щорічних конференцій з інформаційної безпеки UISGCON.

Ми та сотні наших колег вважаємо цю конференцію дуже корисною, цікавою та просто прикольною. Долучайтеся!